Titulinė skaidrė
Devizas
Vytis
En Fr

Įvykiai

Konstitucinio Teismo pirmininkės Danutės Jočienės sveikinimas Mokslo ir žinių dienos proga

2021-09-01

Su rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių diena!

Netikėtų iššūkių atnešę praėję metai išmokė mus skleisti žinias ir siekti išsilavinimo naujai  – daugiau kliaujantis technologijomis ir savarankiškai dirbant, tikslingiau keliant klausimus ar atidžiau planuojant laiką. Tačiau jie neatėmė to, kas svarbiausia, – Konstitucijos 41 straipsnyje įtvirtinto nemokamo mokslo moksleiviams ir gerai besimokantiems studentams. 

Tai reiškia, kad ir iki šiol turėti, ir naujai įgyti įgūdžiai išliks svarbūs nepriklausomai nuo jokių netikėtų aplinkybių. Neabejoju, kad prasidedantys naujieji mokslo metai bus prasmingi, įdomūs, atneš naujų patirčių ir vertingų žinių.  

„Aš neturiu jokių išskirtinių gebėjimų – aš tiesiog esu beprotiškai smalsus“, – sakė savo nuopelnais žmonijai gerai žinomas Albertas Einšteinas. To patiems noriu palinkėti visiems esamiems ir būsimiems moksleiviams ir studentams – būti smalsiems, aistringai trokšti žinių ir nebijoti klysti, nes klaidos gali tapti geromis mokytojomis. Pedagogams linkiu kantrybės, žingeidžių mokinių ir studentų, įdomių pamokų ir paskaitų.

Prof. dr. Danutė Jočienė
Konstitucinio Teismo pirmininkė