Titulinė skaidrė
Devizas
Vytis
En Fr

Kontaktai

Informacija atnaujinta: 2021-07-16 08:40

Bendroji informacija teikiama telefonu (8 5)  261 3535 arba el. paštu pastas@lrkt.lt.
Teismo elektroninio pašto pastas@lrkt.lt laiškus skaito ir paskirsto Daiva Pitrėnaitė (tel. (8 5)  261 3535).

Gedimino pr. 36, 01104 Vilnius 

Konstitucinio Teismo pirmininkė

Danutė Jočienė (8 5) 261 1466 Danute.Jociene@lrkt.lt

Konstitucinio Teismo teisėjai

Elvyra Baltutytė (8 5) 261 4052 Elvyra.Baltutyte@lrkt.lt
Gintaras Goda (8 5) 261 3535 Gintaras.Goda@lrkt.lt
Vytautas Greičius (8 5) 261 3535 Vytautas.Greicius@lrkt.lt
Giedrė Lastauskienė (8 5) 212 6093 Giedre.Lastauskiene@lrkt.lt
Vytautas Mizaras (8 5) 212 5090 Vytautas.Mizaras@lrkt.lt
Algis Norkūnas (8 5) 261 3535 Algis.Norkunas@lrkt.lt
Daiva Petrylaitė (8 5) 261 3535 Daiva.Petrylaite@lrkt.lt
Janina Stripeikienė (8 5) 261 3535 Janina.Stripeikiene@lrkt.lt

Konstitucinio Teismo kancleris

Vaidas Lubauskas (8 5) 249 2412 Vaidas.Lubauskas@lrkt.lt

L. e. pirmininko patarėjo pareigas

Jolita Miliuvienė (8 5) 261 1466 Jolita.Miliuviene@lrkt.lt

Pirmininko patarėja viešiesiems ryšiams

Giedrė Maksimaitytė (8 5) 261 1451 +370 659 64 369 Giedre.Maksimaityte@lrkt.lt

L. e. pirmininko padėjėjo pareigas

Lina Beliūnienė (8 5) 261 1466 Lina.Beliuniene@lrkt.lt

L. e. Konstitucinio Teismo vyresniojo patarėjo pareigas

Ieva Saudargaitė (8 5) 261 1466 Ieva.Saudargaite@lrkt.lt

Konstitucinio Teismo vyriausioji specialistė

Loreta Česnavičienė (8 5) 210 1611 Loreta.Cesnaviciene@lrkt.lt

Teisėjų vyresnieji padėjėjai

Mėta Matuzevičienė (8 5) 261 1466 Meta.Matuzeviciene@lrkt.lt
Ernestas Milius (8 5) 261 1466 Ernestas.Milius@lrkt.lt
Austėja Petkūnienė (8 5) 261 1466 Austeja.Petkuniene@lrkt.lt

Teisėjų padėjėjai

Ana Klimovič (8 5) 261 1466 Ana.Klimovic@lrkt.lt

Teisės tyrimų skyrius

Patarėja Jurgita Baliasinovienė (8 5) 261 1466 Jurgita.Baliasinoviene@lrkt.lt
Patarėjas Mindaugas Rapšas (8 5) 261 1466 Mindaugas.Rapsas@lrkt.lt
Teisėjo padėjėja Rasa Politikienė (8 5) 261 1466 Rasa.Politikiene@lrkt.lt
Teisėjo padėjėja Gintarė Tumalavičienė (8 5) 261 1466 Gintare.Tumalaviciene@lrkt.lt
Konsultantė Aušra Raišytė (8 5) 261 1466 Ausra.Raisyte@lrkt.lt
Konsultantė Eglė Ruzgytė-Dargienė (8 5) 261 1466 Egle.Ruzgyte@lrkt.lt

Administravimo ir protokolo skyrius

Vedėja Rūta Svirnelienė (8 5) 261 1466 Ruta.Svirneliene@lrkt.lt
Patarėja Valdonė Zubkienė (8 5) 261 1466 Valdone.Zubkiene@lrkt.lt
Vyr. specialistė Giedrė Baranavičiūtė-Antanavičienė (8 5) 261 1466 Giedre.Baranaviciute@lrkt.lt
Vyr. specialistas Nerijus Jasas (8 5) 261 1466 Nerijus.Jasas@lrkt.lt
Vyr. specialistas Ramūnas Jurgaitis (8 5) 261 1466 Ramunas.Jurgaitis@lrkt.lt
Vyr. specialistė Renata Kupčiūnienė (8 5) 261 1466 Renata.Kupciuniene@lrkt.lt
Vyr. specialistė Vaiva Matuizaitė (8 5) 261 1466 Vaiva.Matuizaite@lrkt.lt
Vyr. specialistė (redaktorė) Rima Mekaitė (8 5) 261 1466 Rima.Mekaite@lrkt.lt
Vyr. specialistas Rolandas Naujokaitis (8 5) 261 1466 Rolandas.Naujokaitis@lrkt.lt
Vyr. specialistė Daiva Pitrėnaitė (8 5) 261 3535 Daiva.Pitrenaite@lrkt.lt
Vyr. specialistė Monika Rudokaitė-Marcinkevičienė (8 5) 261 1466 Monika.Rudokaite@lrkt.lt
Vyr. specialistė Monika Rutkauskienė (8 5) 261 1466 Monika.Rutkauskiene@lrkt.lt
Vyr. specialistė Neringa Sviščiauskaitė (8 5) 261 1466 Neringa.Svisciauskaite@lrkt.lt

Išteklių valdymo skyrius

Vedėja Agnė Pakalnienė (8 5) 210 1610 Agne.Pakalniene@lrkt.lt
Patarėja Neringa Tumosaitė (8 5) 249 2465 Neringa.Tumosaite@lrkt.lt
Vyr. specialistė Elona Norvaišaitė (8 5) 261 1466 Elona.Norvaisaite@lrkt.lt
IT sistemų administratorius Edgardas Balsevičius (8 5) 261 1466 Edgardas.Balsevicius@lrkt.lt
IT specialistas Adomas Brazdilis (8 5) 261 1466 Adomas.Brazdilis@lrkt.lt
Ūkvedys Saulius Brazdžiūnas (8 5) 261 1466 Saulius.Brazdziunas@lrkt.lt
Vairuotojas Gintaras Čepulis (8 5) 261 1466
Ūkio darbuotojas Kęstutis Karpičius (8 5) 261 1466

Kiti kontaktai

Budintis policininkas (8 5) 212 4197