Titulinė skaidrė
Teismo sudėtis
Devizas
Vytis
En
En

KONTAKTAI

Informacija atnaujinta: 2019-06-12 08:13

Bendroji informacija teikiama telefonu (8 5)  261 3535 arba el. paštu pastas@lrkt.lt.
Teismo elektroninio pašto pastas@lrkt.lt laiškus skaito ir paskirsto Daiva Pitrėnaitė (tel. (8 5)  261 3535).

Gedimino pr. 36, 01104 Vilnius 

Konstitucinio Teismo pirmininkas

Dainius Žalimas (8 5) 261 1466 Dainius.Zalimas@lrkt.lt

Konstitucinio Teismo teisėjai

Elvyra Baltutytė (8 5) 261 4052 Elvyra.Baltutyte@lrkt.lt
Gintaras Goda (8 5) 212 5121 Gintaras.Goda@lrkt.lt
Vytautas Greičius (8 5) 261 1447 Vytautas.Greicius@lrkt.lt
Danutė Jočienė (8 5) 212 7319 Danute.Jociene@lrkt.lt
Gediminas Mesonis (8 5) 246 0714 g.mesonis@lrkt.lt
Vytas Milius (8 5) 212 6398 Vytas.Milius@lrkt.lt
Daiva Petrylaitė (8 5) 210 1699 Daiva.Petrylaite@lrkt.lt
Janina Stripeikienė (8 5) 212 4980 Janina.Stripeikiene@lrkt.lt

Konstitucinio Teismo kanclerė

Ingrida Danėlienė (8 5) 212 5090 Ingrida.Daneliene@lrkt.lt

Pirmininko patarėja viešiesiems ryšiams

Giedrė Maksimaitytė (8 5) 261 1451 +370 659 64 369 Giedre.Maksimaityte@lrkt.lt

Vyriausioji patarėja

Viktorija Staugaitytė (8 5) 249 2412 Viktorija.Staugaityte@lrkt.lt

Vyriausiosios specialistės

Loreta Česnavičienė (8 5) 210 1611 Loreta.Cesnaviciene@lrkt.lt
Vita Vilūnienė (8 5) 261 1466 Vita.Viluniene@lrkt.lt

Teisėjų vyresnioji padėjėja

Jolita Miliuvienė (8 5) 261 1466 Jolita.Miliuviene@lrkt.lt

Teisėjų padėjėjai

Neringa Gaveikytė-Kraniauskienė (8 5) 261 1466 Neringa.Gaveikyte@lrkt.lt
Ramūnas Jurgaitis (8 5) 261 1466 Ramunas.Jurgaitis@lrkt.lt
Mėta Matuzevičienė (8 5) 261 1466 Meta.Matuzeviciene@lrkt.lt
Ernestas Milius (8 5) 261 1466 Ernestas.Milius@lrkt.lt
Austėja Petkūnienė (8 5) 261 1466 Austeja.Petkuniene@lrkt.lt
Lina Šaltytė-Masilionė (vaiko priežiūros atostogose)

Teisės tyrimų skyrius

Vedėja Airė Keturakienė (8 5) 249 2404 Aire.Keturakiene@lrkt.lt
Teisėjo padėjėja Lina Beliūnienė (8 5) 261 1466 Lina.Beliuniene@lrkt.lt
Teisėjo padėjėja Ana Klimovič (8 5) 261 1466 Ana.Klimovic@lrkt.lt
Teisėjo padėjėja Rasa Politikienė (8 5) 261 1466 Rasa.Politikiene@lrkt.lt
Teisėjo padėjėja Dovilė Pūraitė-Andrikienė (vaiko priežiūros atostogose)
Teisėjo padėjėja Ūla Urbanovičienė (vaiko priežiūros atostogose)
Konsultantė Jurgita Baliasinovienė (8 5) 261 1466 Jurgita.Baliasinoviene@lrkt.lt
Konsultantė Gintarė Tumalavičienė (8 5) 261 1466 Gintare.Tumalaviciene@lrkt.lt

Administravimo ir protokolo skyrius

Vedėja Rūta Svirnelienė (vaiko priežiūros atostogose)
Vyr. specialistė, laikinai koordinuojanti skyriaus veiklą, Valdonė Zubkienė (8 5) 261 1466 Valdone.Zubkiene@lrkt.lt
Vyr. specialistė Giedrė Baranavičiūtė-Antanavičienė (8 5) 261 1466 Giedre.Baranaviciute@lrkt.lt
Vyr. specialistė Renata Kupčiūnienė (8 5) 261 1466 Renata.Kupciuniene@lrkt.lt
Vyr. specialistė Rima Mekaitė (8 5) 261 1466 Rima.Mekaite@lrkt.lt
Vyr. specialistas Rolandas Naujokaitis (8 5) 261 1466 Rolandas.Naujokaitis@lrkt.lt
Vyr. specialistė Daiva Pitrėnaitė (8 5) 261 3535 Daiva.Pitrenaite@lrkt.lt
Vyr. specialistė Monika Rudokaitė-Marcinkevičienė (8 5) 261 1466 Monika.Rudokaite@lrkt.lt
Vyr. specialistė Eglė Ruzgytė (8 5) 261 1466 Egle.Ruzgyte@lrkt.lt
Vyr. specialistė Neringa Sviščiauskaitė (8 5) 261 1466 Neringa.Svisciauskaite@lrkt.lt
Vyresn. specialistė Agnė Oseckytė (8 5) 261 1466 Agne.Oseckyte@lrkt.lt

Išteklių valdymo skyrius

Vedėja Agnė Pakalnienė (8 5) 210 1610 Agne.Pakalniene@lrkt.lt
Vyr. specialistas Edgardas Balsevičius (8 5) 261 1466 Edgardas.Balsevicius@lrkt.lt
Vyr. specialistas Saulius Navickas (8 5) 261 1466 Saulius.Navickas@lrkt.lt
Vyr. specialistė Elona Norvaišaitė (8 5) 261 1466 Elona.Norvaisaite@lrkt.lt
Vyr. specialistė Neringa Tumosaitė (8 5) 249 2465 Neringa.Tumosaite@lrkt.lt
Ūkvedys Saulius Brazdžiūnas (8 5) 261 1466 Saulius.Brazdziunas@lrkt.lt
Vairuotojai (8 5) 261 1466

Kiti kontaktai

Budintis policininkas (8 5) 212 4197
Valgykla (8 5) 239 2176
Faksas (8 5) 212 7975